Habár ez az első bejegyzés ebben a blogban, nem a témával, terveimmel kezdeném. Az ráér később. Sokkal fontosabb az, hogy használható tippeket adjak nektek – hozzám hasonló fiúknak, férfiaknak. Csapjunk a lovak közé!
*
Sokszor előfordul (-hat) ez a helyzet – akár még csak a „randizgatunk”, vagy házasságban élünk. Tehát fel kell készülni rá. Nos:
_ _ _
a) Bevásárlóközpont
Nő: „Melyik üzletbe menjünk be?” + kedves, csintalan mosoly
Válaszd az egyiket. Határozottan. Tök mindegy, csak legyenek kevesen. (Kevesebbet kell sorban állni.) Tegyél az irányába néhány határozott lépést, majd fordulj meg, nézz a párod szemébe.
Indokold a döntésed! Mindegy hogy mivel. Pl.: „Tudod a xy üzletben vettem egyszer egy elég drága, és márkás ruhát, de úgy tűnik hamisítvány volt, mert az első mosás után kifakult.” E közben forduljunk felé, és tartsuk a kezünket kinyújtva, a törzsünktől eltartva, a tenyerünk legyen felfelé nyitott. (Ez az őszinteség „jele”.)
Lélegzetvételnyi szünet, majd: „Na, megyünk?” – mintha igazán érdekelne.
Köszönjünk a biztonsági őrnek. Kifelé is. Így udvarias.
Ha lehet, ne erőszakoljuk azt, hogy valamilyen szexis fehérnemű is kerüljön a kosárba. Csak akkor menjünk a közelőkbe is, ha a párod direkt ode megy, és te követed. (Nem muszály. Fogadd meg, hogy ha törik, ha szakad, veszel megadnak egy inget. Keresgélj, válassz ki egyet. Szíved hölgyének úgysem tetszik majd, így megycsillanthatja anyáskodó-gondoskodó jellemét. – Választ neked másikat. Akármi az, fogydd el. Jót tesz a kapcsolatnak.) Tehát visszatérve a nők szeretik maguk választani a bugyikat, és meglepni ezzel a barátjukat. – Este.
A „Na milyen?/Hogy tetszik?” kérdésre válaszolj őszintén. Ne feledd, hogy egy roppant ronda ruha a te rólad kialakult képet is rontja. Nem illik például a vörös hajhoz a rózsaszín...
b) Ruhapróba
Tartsd a kiválasztott ruhákat a kezedben. Egyenként add be, miután megszemlélted, és átvetted az előzőt. Nagyon tetszik ez a nőknek. Amíg átöltözik a párod, lohadj le, állj görbén, sóhajts halkan! nagyot, csóváld meg a fejed. Így kipihened megad a következő ruhára, amit ezek után érdeklődve meg tudsz szemlélni. De légy résen. Semmi esetben se játsz a mobilodon.
Ne legyen több próbára-sorban-álló ruha.
Mindig próbáltass fel Vele egy mérettel nagyobb/kisebb ruhát is. Hátha jobban áll.
c) Fizetés
Ne fizessünk mi. Ez fontos. Könnyen elkerülhetjük úgy, hogy a következőt mondjuk: „Figyelj! Mi lenne, ha este felvennéd ezt a ruhát, és elmennénk egy jó kis étterembe vacsorázni? Én fizetek. Mit szólsz hozzá?” Álltalában nem akarja senki használni más pánztárcáját, főleg nem kétszer. Így valószínűleg Ő fog fizatni. (Plusz: Minden nő szereti mutogatni magát az új ruhájában, így értékeli a lehetőséget.)
Másik módszer: „Figyelj, körülnéznék én is egy kicsit, majd megvárlak a kijáratnál.” Ezt közvetlenül a fizetés előtt mond, és csak akkor, ha végig Vele voltál, amíg válogatott.
d) Otthon
Kb. 30 percet szánj rá arra, hogy végignézd a rögtönzött divatbamutatót. Dicsérj sokat. Ez a ruha a lábát emeli ki, ez a mellét, ez a nyakát. Itt a legfontosabb szabály az, hogy te KÉRD, még hazafelé, és tegyél úgy, hogy látszódjon az érdeklődés. Ne legyen semmi a kezedben, és ne is viccelődj. Ne hasonlítsd hírességekhez, és senki máshoz sem. Mindenki szereti, he egyedülálló, és nem csak árnyéka valakinek.
e) Egyebek
Tanácsoljuk a barátnőnknek, hogy mossa ki a frissn vett ruhákat, így megszabadulnak a mások-álltal-rajta-hagyott dolgoktól. Mert ugye más is felpróbálhatta. És ott vannak az allergiát okozható festékek, molyirtók is, amik a mosással kijönnek.
A kényes anyagokat úgy lehet kifacsarni, hogy egy törülközőbe csomagoljuk, és azt csavarjuk jó erősen. A nők hálásak ezért a tippért.
_ _ _
Ha kérdésed, kérésed, észrevételed, tanácsod, véleményed van, írd meg bátran ide.